oferuje usługi ułatwiające międzynarodowe kontakty handlowe

English Svenska

Deutsch

Kontakt:

Korespondencja elektroniczna
office@ezpoland.com.pl

Poczta konwencjonalna
Skr.poczt 160
81- 967 Sopot

+48 (58) 555 90 75
+48 501065700

 Rozszerzenie formuły spotkań Business Mixer ICBC

Oferujemy możliwość zorganizowania spotkań "Business Mixer ICBC", które nawiązywać będą do tradycji Międzynarodowego Klubu Biznesu Wybrzeża. Spotkanie możemy zorganizować w jednym z wielu miejsc w Sopocie.

Przygotowaliśmy nową, szerszą formułę tych spotkań biznesowych w Sopocie, ale z zachowaniem tradycji ICBC "Minimum Formalności - Maksimum Działania".

W poprzednich latach zaproszeni przez ICBC goście uczestniczyli w spotkaniach organizowanych w sopockich hotelach: Zon-Hua, Grand i Haffner.

Inspiracją do rozszerzenia formuły spotkań był uroczysty Business Mixer z okazji 10 lecia "The Coastal Times", głównego sponsora działalności ICBC.

Pierwsze takie spotkanie, połączone z występem artystycznym, przygotowaliśmy w Krzywym Domku - nowej wizytówce Sopotu.

Zaplanowaliśmy serię spotkań w największym lokalu Domku, lecz w efekcie niezależnych od nas zmian administracyjno - lokalowych, możliwe było zrealizowanie tylko jednego spotkania.

Na inauguracyjne spotkanie w nowej formule zaprosiliśmy korpus dyplomatyczny, przedstawicieli urzędów, przedsiębiorców.

Podczas spotkania poruszyliśmy temat możliwości powstawania klastrów, które odegrają ważne dla rozwoju gospodarczego regionu, Polski i Unii Europejskiej, np. w perspektywie aktywnego uczestnictwa polskich przedsiębiorstw w ożywieniu wymiany handlowej pomiędzy północną do południowo-wschodnią Europą, a także transgranicznej kooperacji w regionie Morza Bałtyckiego.

Zorganizowane spotkanie nie było politycznie lub branżowo ograniczone, aby zapewniać najlepsze warunki dla nawiązywania współpracy handlowej oraz stymulowania kooperacji w skali regionalnej, krajowej i międzynarodowej.

Zap[rośiliśmy z recitalem Elenę Rutkowską i jej rewelacyjny zespół muzyczny, z którym  gościnie zaprezentował swoją grę na skrzypcach Janusz "Jasiu" Piotrkowski, znany trójmieskiej publiczności muzyk folkowy. Jest on Absolwentem Politechniki Gdańskiej wydziału Elektroniki. Gra z grupą Johny Roger.

Program artystyczny pierwszego spotkania w nowej formułe

Inaugurację w Krzywym Domku uświetniła Elena Rutkowska z recitalem "Rosyjskie sentymenty Agnieszki Osieckiej".

Elenę Rutkowską z Agnieszkę Osiecką połączyła duchowo ich wyjątkowa znajomość kultury słowiańskiej na Bałkanach, Ukrainie, Rosji i Polsce. Recital nawiązuje do osobistych emocji, a nie do znanej szerokiej publiczności twórczości Agnieszki Osieckiej. Program powstał ze wspomnień samej Agnieszki Osieckiej i jej przyjaciół, na kanwie piosenek Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego i Aleksandra Wertyńskiego. Z patronatem artystycznym Programu I PR nagrana została płyta, a podczas Festiwalu Czterech Kultur recital uzyskał w Łodzi wysoką ocenę krytyków i bardzo dobry odbiór publiczności. Fragmenty koncertu z publicznością w studio radiowym były wielokrotnie transmitowany w Jedynce, w tym w godzinnym bloku w niedzielne popołudnie.

W Krzywym Domku po raz pierwszy zaprezentowano recital z nowym składem zespołu. Z tym recitalem, ta trójka dyplomowanych artystów z bogatym doświadczeniem zawodowym, kilka miesięcy później do ostatniego miejsca wypełniła publicznością salę Teatru Atelier, a wiele osób dla których zabrakło biletów oczekują kolejnego występu.

 

Elena Rutkowska oczarowuje swoim wokalem, a dobre przygotowanie zawodowe pozwala jej z sukcesem czerpać inspiracje z wielokulturowych źródeł. Nagrała 3 płyty, a w Internecie jej nazwisko pojawia się na wielu stronach związanych z kulturą i sztuką. Występuje z własnymi programami, które pozwalają jej dobrze poznać publiczność i doskonalić warsztat artystyczny, bo jak powiedział kiedyś Goran Bregovič, artystę najlepiej wzbogaca różnorodna widownia. Na szklanym ekranie  można ją było zobaczyć na scenie Studia Buffo oraz w serialu "Lokatorzy", a ostatnio gra dramatyczną rolę w ambitnym i nagradzanym serialu "Pitbull".

Walentyn Dubrowskij na instrumentach klawiszowych, ze swoim fenomenalnym wyczuciem rytmu, tworzy muzyczny fundament recitalu. Jego współpraca artystyczna z Eleną Rutkowską jest w trakcie dalszego rozwoju.

Artysta gra na fortepianie, instrumentach klawiszowych, melodyce, akordeonie oraz gitarze, gitarze basowej i kontrabasie. Potrafi doskonale improwizować i tworzyć kompozycje na podstawie improwizacji jazzowych lub folkowych. Ma dwa albumy z własną muzyką zaaranżowaną komputerowo. Gra w zespołach bluesowych, jazzowych i rockowych.

Mieszka w Krakowie i zajmuje się muzyką folkową - ukraińską, rosyjską, polską, gruzińską, ormiańską, cygańską, żydowską, irlandzką, amerykańską etc. Współpracuje z teatrami przy recitalach polskiej piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej wraz z Alicją Kubaszewską, Alicja Tanew, Anną Żeber, Alicją Bienicewicz, Justyną Kabałą, Żanetą Zawadzką, Tadeuszem Ziębą i in.

Mistrz gitary klasycznej Valeriy Filipov po raz pierwszy wystąpił z Eleną Rutkowką w Sopocie.

Artysta gra na nie tylko gitarze, ale jawi się jako multiinstrumentalista proponując interesujący i urozmaicony program obejmujący utwory wykonywane także na harmonijce ustnej, pile śpiewającej i fletni Pana. Na fletni i pile zagrał m.in. w Filharmonii Bałtyckiej, podczas koncertu z okazji jubileuszu 25 lat działalności artystycznej Cappelli Gedanensis.

Bierze udział w koncertach kameralnych organizowanych przez: BART, Agencję Avanti, Pol-Art. Występował w Operze Bałtyckiej, Teatrze Muzycznym i Teatrze Miejskim w Gdyni, na Zamku Joannitów w Skarszewach, elbląskiej galerii EL. Koncertował także w Rosji, Czechach, Słowacji, Niemczech, Dani oraz na Ukrainie i Litwie. Wiele znanych osobowości podziwiając jego talent brało udział w jego występach, m.in. Małgorzata Potocka, Andrzej Rosiewicz, a on sam miał okazję występować z zespołem "Gang Marcela", Rudim Schubertem, Piotrem Gąsowskim i innymi.

Spotkanie Klubu w nowej formule prowadzili Piotr Łuba i Benjamin Z. Bienicewicz

Piotr Łuba jest dobrze znanym w Trójmieście tłumaczem, a także muzykiem. Profesjonalizm translatorski oraz doskonałe wyczucie sceny powoduje, że prezentacje z jego tłumaczeniem są bardzo pozytywnie odbierane przez publiczność. Muzyczne i lingwistyczne zdolności ukształtował dorastając w Nowym Yorku. Przez wiele lat był redaktorem wersji angielskiej "The Coastal Times". Benjamin Z. Bienicewicz jest przedsiębiorcą z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem w zakresie marketingu i PR. Pozyskał je w Polsce i Skandynawii. W Szwecji bardzo blisko współpracował z branżą muzyczną. Redaktor "The Coastal Times", a także "Special Task Manager", związany z szerokim zakresem działań ICBC.

Partnerami przy organizacji spotkania inaugurującego byli:


Przygotowała specjalną ofertę klubową, ułatwiającą organizowanie indywidualnych spotkań biznesowych.

Celem działalności firmy jest wprowadzanie dobrych polskich produktów na rynki zagraniczne.


Portal promocji eksportu, polskich firm, produktów i usług - polski katalog eksporterów.
 "Aktywnie promujemy polskie firmy na zagranicznych rynkach, pomagamy zdobyć partnerów handlowych. Działamy na rynku Unii Europejskiej, Ameryki Północnej, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz Azji. Informacje o Polskich firmach przekazywane są także do izb handlowych za granicą, zrzeszających przedsiębiorców różnych branż".


dostarcza międzynarodowym projektom usługi w zakresie:

spotkania, konferencje i przedsięwzięcia targowe obsługa translatorska prezentacja w Internecie wideokonferecja fundusze Unii Europejskiej
Szerokiemu gronu klientów polecamy naszą ofertę sztokholmską
oraz przygotowujemy atrakcyjną ofertę trójmiejską