Animatorów zapraszamy do współpracy

4Performance

by zawsze serwować "nierozwodnioną" muzykę
z BienSound PC dla użytku w trudnych warunkach

Oferta na potrzeby artystycznych wizji
oraz galerii i
atrakcyjnych barów,
a także
nowoczesnych didżejów

 

 

 

BienSound PC to konfiguracja
 na indywidualne zamówienie !

Jest to zlecenie usługi. Skonfigurowany optymalnie PC zostaje po rozliczeniu ustalonej wcześniej usługi wysłany do zamawiającego. Instalacja "na miejscu" możliwa jest u klientów instytucjonalnych. Podzespoły można samemu zamówić w dowolnym sklepie internetowym do odbioru w Trójmieście.

Kontakt z biurem projektu office (at) soundpc.art.pl

Praktyczną opcją jest możliwość zakupu sugerowanych podzespołów PC w sopockim salonie komputerowym ogólnopolskiej sieci Alsen

tel. 58 551 40 84
 Dojazd      Opinie klientów o Salonie


 

 

 

 

Loża Benjamina z DAB+ lub streamingiem

To kompleksowe rozwiązanie techniczne i marketingowe dla organizacji kameralnych spotkań, by w miłym gronie słuchać wybranych audycji radiowych, które emitowane są cyfrowo. Dotyczy także innych transisji streamingowych. Formuła nawiązuje do tradycji włoskich kawiarenek ze szczególną obsługą stałych bywalców.

Ogranizowaliśmy spotkania klubu SiestaTime w kawiarence artystycznej Dworku Sierakowskich w Sopocie. W ich ogródku można było siedzieć w leżaku na plażowym piasku i słuchać muzyki świata z cyfrowej transmisji radiowej, a przy deszczu w salce za barem.

Audycja odtwarzana była z DAB+ i odpowiednio skonfigurowanym w tym celu PC oraz profesjonalnym sprzętem do nagłaśniania koncertów od sopockiego producenta Box Eletronics.

W Polsce aura nie sprzyja całorocznym spotkaniom na świeżym powietrzu z Wolrd Music, którą Marcin Kydryński od 30 lat prezentuje co tydzień w swojej audycji.

Po sezonie słuchacze z Sopotu i Trójmiasta oraz goszczący w regionie mogli relaksować się z nią "na żywo" w Domu Zdrojowym, w kawiarence Stowarzyszenia Turystycznego Sopot, gdzie jest przepiękny widok na Molo i Zatokę Gdańską.

Tu też można było relaksować się nią w leżaku albo skupić się przy stoliku bliżej głośników lub siedząc sobie tylko z przyjaciółmi w większej odległości.

Było to atrakcyjne uzupełnienie tradycyjnego spaceru na Molo oraz sposób na miłe spędzenie popołudnia w gronie przyjacół i napojami rozgrzewającymi, jak muzyka w tle.

Zapewniło to zastosowanie dla transmisji internetowej rozwiązania Brodcasted Music PC Reciver z prostym laptopem, bezpłatnym programem AIMP i niedrogim zestawem audio


Publiczna premiera BienSound PC odbyła się również w Domu Zdrojowym przed sopockim Molo.

W Let's Art Cafe przy Państwowej Galerii Sztuki pokazano film z obrazem w jakości HD 1920x1080 i 32 bitowym dźwiękiem.

PC podłączony z aktywnymi kolumnami Philips Motional Feedback Speakers zapewnił rewelacyjny dźwięk. Ten szczegół techniczny był mniej istotny dla gości, ale dzięki temu mieli okazję "złapać" lepszy kontakt z filmem. Osoby na ekranie zdawały się być z nimi na miejscu.

Na tym właśnie polega psychoaktustycznie poprawne odtwarzanie dźwięku.

Strefie Inspiracji gdańskiej Galerii Wnętrz CITY Meble zaprezentowaliśmy koncepcję współczesnego magnetofonu dla domu  z BienSound PC Reference i bardzo zawansowanym systemem nagłośnienia.
Było to z okazji inauguracji w tej Galerii długoterminowej ekspozycji w salonie Rad-Pol, gdzie można było zobaczyć przykłady indywidualnego dostosowania tradycyjnych głośników hi-fi do umeblowania w domu
W Harry's Art&Cafe sopockiego hotelu Rezydent z Bose Spatial Dispersion w roli estradowego soundbar

Ten służący występującym tam artystom zestaw PA i rozwiązania BienSound PC z prostym laptopem pozwoliły odtwarzać Muzyka Świata z cyfrowej transmisji audycji Marcina Kydryńskiego, którą w Trójce Polskiego Radia nadawano z przepustowością 192 kbps 16 bit 44,1 kHz. Przetwarzanie na analogowy sygnał do zestawu estradowego było w laptopie z Windows 10 i zainstalowanym w nim bezpłatnym programem AIMP, który został optymalnie skonfigurowany dla pracy z nadpróbkowaniem 192kHz /32 bity.

Na zdjęciu widać kameralną antresolkę w formie półpięterka na stalowej konstrukcji w dużym lokalu kawiarni z nagimi ścianami betonowymi. Akustyka w takim lokalu charakteryzuje się silnym pogłosem, który bardzo utrudnia odtwarzanie muzyki. Mimo to ze stojącego na dole zestawu estradowego muzyka była dobrze słyszalna w całym lokalu.